Privātuma politika

Šī informācija paskaidro kā tiek apstrādāta lietotāju informācija un kam tā ir pieejama.

LOF vāc datus, lai nodrošinātu dalībnieku dalību sacensībās un rezultātu apkopošanu.

Mēs izmantojam tādas tehnoloģijas kā sīkdatnes vai unikālos identifikatorus, lai anonīmi identificētu jūsu datoru vai ierīci, lai mēs spētu sniegt labāku pakalpojama lietojamību. Mūsu sistēmas pieglabā informāciju par izmantoto web pārlūku, operētājsistēmu un IP adresi.

LOF var vākt informāciju, kas apliecina Jūsu personību, izmantojot tādus datus kā vārdu, adresi, telefona numuru vai e-pasta adresi. Ja Jūs autorizējaties, izmantojot sociālo tīklus, ar Jūsu atļauju LOF var izmantot profilā pieejamo informāciju - vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi.

Dalībniekam veicot preču apmaksu ar internetbankas starpniecību, pārdevējam nav pieejas klienta bankas informācijai.

Jūs varat ieiet savā kontā, lai redzētu kādu informāciju Jūs esat snieguši, vai sazināties ar mums, lai saņemtu šo informāciju.

Ja Jums rodas papildus jautājumi vai bažas par Jūsu datu privātumu lūdzu jūtieties droši ar mums sazināties elektroniski.

LOF apņemas nodrošināt nepieciešamo Jūsu datu drošību, kas saistīta ar autorizēšanos. Mēs šifrējam datu pārsūtīšanas kanālus un visus datus, kas saistīti ar maksājumiem vai personas datiem, taču neviena šifrēšanas metode nenodrošina aizsardzību pret cilvēku izraisītām kļūdām vai hakeru uzbrukumiem.

Šī privātuma politika pēdējo reizi ir atjaunota 2020. gada jūnijā un ir spēkā līdz jaunajām izmaiņām.